ADGT

 Hva er ADGT?

ADGT er en tour som går rundt om i Nordland. Det fordeles ut poeng etter hver turnering avhenging av din score. Lavest score i hver klasse belønnes med 50 poeng og går helt ned til 1 poeng avhengig av antall deltagere.

Hvilken klasse passer for meg?

Vårt mål er å få med så mange som mulig og derfor ha vi laget flere klasse. Det er tatt hensyn til alle ferdighets nivåer med 4 klasser.

  • Open – Alle kan delta.
  • Dame – Kun damer/jenter
  • Rekreasjon – Nye spillere, førstegangsdeltagelse og godværs golferen.
  • Junor – tom. 18 år.

Hvorfor skal jeg bli med på turnering?

Frisbeegolf er gøy, du har nok garantert konkurrert med venner ute på bana. Å spille i en turnering er samme greia, bare med enda flere. Man lærer nye ting om sporten, møter nye frisbeegolfere og man får konkurrert med mange flere. Det blir garantert SUPER gøy! Finn din turnering og meld deg på!

Turneringer

lørdag 19. mai – ADGT #1 Parken Open 2018
søndag 03. juni – ADGT #2 Beisfjord
lørdag 07. juli – ADGT #3 Heia *
søndag 08. juli – ADGT #4 Skjerstad *
lørdag 01. september ADGT #5 Storjord

Deltagerpris

KlassePris
Open200 kr
Dame
Rekreasjon
Junior100 kr
* Heia / Skjerstad 300 kr for begge dagene. 100 kr for junior. Inkluderer litt grillmat.

Alle turneringer inkluderer en baguette.

Sammelagt

  • ADGT 2018
    • Parken Open
      • Runde 1
      • Runde 2
      • Runde 3
    • Beisfjord
      • Runde 1
      • Runde 2
    • Storjord
      • Runde 1.
      • Runde 2.
      • Runde 3.
      • Runde 4.
    • Bratten Open
      • Runde 1.
      • Runde 2.
    • Skjerstad - Heia Open
      • Runde 1
      • Runde 2
Parken OpenBeisfjordStorjordBratten OpenSkjerstad - Heia OpenTotal
Open (31)
1 Roger Karlsen119116111102122570
2 Stefan Kvarv10510788107407
3 Bent-Wilhelm Johansen131123101126481
4 Christian Qvam121119106137483
5 Alexander Mathisen115102113330
6 Andreas Lillejord118114123355
7 Frode Kvarv135126108369
8 Karl L. Kleve119106148373
9 Frank Normann11795212
10 Borgar Kvammen130106236
11 Hans-Henrik Grøn126117243
12 Markus Fosseli120140260
13 Jøran Eriksen103103
14 Kristoffer Pedersen113113
15 MATS NORDBØ114114
16 Lasse Haldorsen115115
17 Jostein Fossbakk114114
18 Åge Kristoffersen113113
19 Magnus Gryt121121
20 Roy Indrevoll117117
21 Stian Kristiansen122122
22 Isak Ljønes124124
23 Per Kristoffersen116116
24 Thor Olav Lyngedal121121
25 Alex Nilsen123123
26 Sindre Solberg Eng129129
27 Thomas Pettersen131131
28 Stig Losnedahl136136
29 Filip Myhr132132
30 Tom Egil Lundli133133
31 Tommy Wik137137
Dame (2)
1 Marthe Nicolaysen142143157442
2 Marte Kufaas162162
Rekreasjon (9)
1 Runar Johansen142131132112517
2 Thomas Hagen136114159409
3 Dennis Jensen154147141442
4 Ruben Kristoffersen106106
5 Kristoffer Jakobsen127127
6 Stig Setså126126
7 Torstein Mellem131131
8 Kent Nicolaysen146146
9 Martin Lillejord147147
Junior (1)
1 Sebastian Tarek Jakobsen154154